Przedszkolaki z Kigera Etuma

 

PRZEDSZKOLE 2
Mamy po dwa, trzy, cztery latka…
Jesteśmy przedszkolakami w Kigera Etuma w Tanzanii!         
Warunki w jakich mieszkamy w jednej z najbiedniejszych okolic Tanzanii są bardzo trudne. Przed programem adopcyjnym czasami trzeba było wybierać kto będzie jadł danego dnia..Tanzania-2012W połowie 2012 roku zostaliśmy przyjęciu do programu Adopcja Serca. Od tamtego dnia dużo się w naszym życiu zmieniło.Od grudnia 2012 nasza s.Rut uruchomiła dla nas przedszkole. Dopiero od tamtej chwili mamy swoje pierwsze własne miejsce w naszej wiosce i nie jesteśmy zdane na siebie. To wyjątkowe, ciepłe miejsce, gdzie dostajemy ciepłe jedzenie, sok lub lemoniadę z witaminami, bawimy się i wspólnie uczymy nowych rzeczy. Dzięki naszej wspaniałej wychowawczyni i kochanej siostrze Rut mamy opiekę, dobre słowo, czułe potarganie po głowie i powody do uśmiechu każdego dnia!
Mamy gdzie przyjść żeby coś zjeść, pobawić się kamieniem, kawałkiem sznurka, plastikowym kubkiem.samo przedszkole było w wstanie dramatycznym i mieściło się w miejscu, które trudno nazwać właściwym dla dzieci, ale w przeciągu 2 lat i dużym remoncie sfinansowanym z darowizn dobrych ludzi udało się przygotować pomieszczenia, by były dla nas bezpieczne.
PENA RELACJA Z REMONTU PRZEDSZKOLA I ROZLICZENIE Z LAT 2012-2014 TUTAJ:
www.majaprzyszlosc.org.pl/przedszkoletanzania

 fundacja maja przyszlosc przedszkole kigera przed po

Siostra Rut miała okazję o nas opowiedzieć na samym początku namisji. Posłuchaj!

wywiad z s.Rut printscreen

bulka drozdzowa_paczek_adopcjasercaTanzania

Jeśli chcesz i możesz zostać naszym Rodzicem Adopcyjnym, koniecznie zajrzyj na stronę o nas oraz stronę z informacjami adopcyjnymi, gdzie szczegółowo wszystko jest opisane.

Kontakt i informacje: adopcja@majaprzyszlosc.org.pl

Boze Narodzenie 2012 Tanzania. Adopcja Serca_12